fbpx

Ota yhteyttä

Todistukset

Myynti ja asiakaspalvelu

Myynti
myynti@zatap.fi
Puh. 044 237 7447
Palvelemme ma-pe klo 08:30 – 16:30

Asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@zatap.fi
Puh: 044 978 8427
Palvelemme ma-pe klo 08:30 – 16:30
La-Su suljettu (Huom! Mikäli kiireinen asia, laita tekstiviesti yllä olevaan numeroon)

Yritysmyynti
jonne.sinivuori@zatap.fi
Puh: 044 9768 066

Henkilöstö

Tero Pesola
Myyntijohtaja
tero.pesola@zatap.fi

Vesa Pesola
Operatiivinen johtaja
vesa.pesola@zatap.fi

Petro Pitkälä
Edustaja- Satakunta
petro.pitkala@zatap.fi

Mikko Heiskari
Edustaja- Satakunta
mikko.heiskari@zatap.fi

Jarkko Mononen
Edustaja- Uusimaa
jarkko.mononen@zatap.fi

Troy Ravantti
Edustaja- Uusimaa
troy.ravantti@zatap.fi

Riku Rantaniitty
Edustaja- Varsinais-Suomi
riku.rantaniitty@zatap.fi

Ilkka Nessling
Edustaja- Varsinais-Suomi
ilkka.nessling@zatap.fi

Keijo Ylisirniö
Edustaja- Uusimaa/Häme
keijo.ylisirnio@zatap.fi

Hannu Puumalainen
Edustaja- Pirkanmaa/Häme
hannu.puumalainen@zatap.fi

Tomi Sjöblom
Edustaja- Uusimaa
tomi.sjoblom@zatap.fi

Yritys

Y-tunnus
Zatap Oy / 3149597-4

Osoite
Mäkipuistontie 3
28430 Pori

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutusosoite: 003731495974
Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Tarkemmat laskutustiedot (.pdf)

PDF-laskut ja kyselyt:
laskutus@zatap.fi

Tarjouspyyntö/tiedustelu